Moje cesta k HOMEOPATII ...                                                                                                    

...k homeopatii mne přivedl můj druhý syn, respektive jeho zdravotní stav. Narodil se o jeden měsíc dříve a musel být hospitalizován na neonatologickém oddělení v Liberci. Po dlouhém měsíci jsme byli propuštěni domů a mysleli si, že máme vyhráno, ale bohužel jsme byli ještě "hloupí" a nechali jsme syna očkovat, sice "šetrnou" vakcínou Infanrix Hib (tetra vakcínou), ale reakce byla nepřiměřená a jeho celkový stav natolik kritický, že jsme strávili téměř měsíc v nemocnici.

Byl diagnostikován Kawasakiho syndrom a léčba spočívala v podání imunoglobulinu. Pro teď se z toho dostal, ale byl tím i psychicky hodně poškozen.

Asi po půl roce od tohoto zážitku jsme se objednali k jednomu z nejlepších homeopatů u nás, panu Čehovskému. Celou situaci jsme mu vylíčili, ptal se na to jak Míša spí, pije, co má rád, ještě na pár otázek tohoto typu a podal mu homeopatický lék...neznali jsme homeopatii, ale dneska víme, že reakce, která přišla byla vynikající. Všechny příznaky se objevily znovu - nízká teplota, lehce se osypal, slabý zánět v očích, prostě vše co měl se na chvilku připomnělo a za dva dny samo zmizelo. Od té doby byl jako vyměněný, zdravý a veselý.  :-)

A díky této zkušenosti jsem započala samostudium, pak jsem se přihlásila právě na Homeopatickou Akademii, kterou založil pan Čehovský, tato škola dnes patří mezi nejstarší a nejprestižnější homeopatické školy u nás a ve studiu pokračovala na postgraduální kurz pořádaný Allen College of Homeopathy ( toho času spojený s PCCH - Prague College of Classical Homeopathy ) pod vedením jednoho z nejlepších anglických homeopatů Dr. Subrata K. Banerjea, přezdívaném jako "Mistr Miasmat". 

Dále jsem absolvovala 2 ročníky v PCCH, řadu supervizí a materií medic vedených Petrem Zachariášem.

Ze zahraničních seminářů jsem se účastnila letní školy s Dr. Robinem Murphym (USA) a řady zahraničních seminářů, vedených nejlepšími světovými  homeopaty, lektory s bohatou zkušeností, např. Nick Churchill, Dr. A.U. Ramakrishnan, Roger Morrison,M.D., Chetna Shukla, Louis Klein F.S.Hom., Dr. Philip Bailey, Anthony Conway, Anne Vervarcke a mnoho dalších...

A jelikož je homeopatie rozmanitá a pořád se dělají provingy dalších a dalších léků, ráda ve svém vzdělání pokud mi to čas alespoň trochu umožní, pokračuji každý den.