Očkování - veliké téma

01.01.2013 15:30

Problematika očkování

 

Očkování je často diskutované téma. Plně se připojuji k názoru níže uvedené přednášky od Švýcarské rodačky Anity Peterkové. U nás tento názor věřejně zastává prof.RNDr. Anna Strunecká, DrSc., která vydala knihy Doba Jedová 1. a 2. díl., v těchto knihách najdete hodně zajímavých informací i o dalších škodlivých látkách, např.o fluoridech v zubních pastách, aspartamu, glutamátu, energetických nápojích, vitamínech, kosmetice, deodorantech,

mikrovlnných troubách, GMO potravinách, azbestu, ftalátech, cukrech, kojení, nežádoucích účincích alopatických léků, antibiotikách, rakovině a  řady dalších látek a věcí, se kterými jsme v každodenním kontaktu a které nás obklopují.

 

Vždycky máme možnost volby, každý má vše ve svých rukách....s výjimkou malých dětí, ty jsou v péči rodičů, a i ty často v domnění,

že dělají "to nejlepší" dětem neúmyslně škodí. Mnohdy se setkám s tím, že jde maminka s dítětem na očkování Hexa vakcínou a k tomu si ještě sama vyžádá očkování proti pneumokokům, protože je přeci dobrá máma, a chce mít jistotu, že teď bude konečněmít dítě zdravé!!!

Většinou tím ale začíná začarovaný kruh problémů, který po opakovaných nemocech končí velikým množstvím antibiotik, odstraněním nosní mandle atp.

 

Je těžké odolat tlaku médií, kdy hlavním cílem je nás pořádně vyděsit, např. slogany ("jedna, dvě, klíště jde, klíště si jde pro tebe")!!!

Jinými slovy nám vlastně říkají, že pokud se nenecháme očkovat, tak onemocníme klíšťovou encefalitidou!!!

Také jsem se satkala se slovy: "ještě, že je očkování proti rakovině děložního čípku, když mám ty dcery, tak jsem hned klidnější" - to je podle mne dokonalý úkaz správně mířené reklamy!

(dnes se tato paní léčí homeopaticky, dcerky také a už by určitě nic podobného nevyslovila :-)).